İnstagram Beğendiğin Gönderileri Görme – (2024 Güncellendi)

Instagram’da beğendiğiniz fotoğrafları iPhone, Android ve Bilgisayarda görün. Yeni güncelleme ile beraber İnstagram da beğendiğim gönderilerin yeri değişti. Herkesin aklında ki soru: “instagram’da beğendiğim gönderileri nasıl görebilirim?“.

Güncelleme (13 Ocak 2024) – Son güncellemenin ardından , Instagram 2022’de beğenilen gönderileri bulma adımları tamamen değişti. Instagram’ın en son sürümünü kullanıyorsanız ve yeni güncellemeyi aldıysanız, Instagram 2022’de neleri beğendiğinizi şu şekilde görebilirsiniz. İnstagram beğeni geçmişi görme işlemine başlayalım!

İnstagram beğendiğim gönderileri göremiyorum 2024

 1. Profil sekmesine gidin ve sağ üst köşedeki menü düğmesine dokunun.
  instagram'da beğendiğim gönderileri nasıl görebilirim
 2. “Etkinliğiniz”i seçin.
  Instagram Beğendiğin Gönderileri Görme 2022
 3. ‘Etkinliğiniz’ ekranında, “Etkileşimler”e dokunun.
 4. ‘Beğeniler’ üzerine dokunun.
  İnstagram beğendiğim gönderileri göremiyorum 2022
 5. Beğeniler sayfası, Instagram’da beğendiğiniz tüm gönderileri, videoları ve makaraları gösterir.

Varsayılan olarak, beğenilen gönderiler ‘Yeniden en eskiye’ sırayla gösterilir, ancak artık beğendiğiniz içeriği sıralayabilir ve filtreleyebilirsiniz. Ayrıca, Instagram’da aynı anda birden fazla beğenilen gönderiyi beğenmekten vazgeçmek artık mümkün.

PC’de beğendiğiniz gönderileri nasıl görebilirsiniz?

Instagram’da beğendiğim gönderilerimi bir bilgisayarda görebilir miyim?

Videolu anlatım :

Maalesef bu mümkün değil. Instagram uygulamasını veya web sitesini kullanarak gönderileri beğenebilirsiniz, ancak Instagram’da beğendiğiniz gönderileri bir PC veya masaüstünde görmenin bir yolu yoktur. Bunun nedeni, Instagram’ın web sürümünün yalnızca temel işlevler sunmasıdır.

Endişelenme! Instagram beğenilerinizi bir bilgisayarda görüntülemek için kullanabileceğiniz basit bir geçici çözüm var.

Windows ve Mac kullanıcıları, Google Chrome için “Layoutify: Enhanced Layout for Instagram” uzantısını kolayca yükleyebilir. Bu uzantı, Instagram web sitesinin orijinal düzenini bozar, ancak işi halletmenizi sağlar. Yalnızca Beğenilen Gönderiler geçmişinizi doğrudan dizüstü bilgisayarınızda görmek için yükleyebilirsiniz.

Layoutify uzantısını yükledikten sonra instagram.com adresini ziyaret edin ve sağ üstteki 3 yatay noktayı tıklayın.

Artık beğendiğiniz gönderilere Chrome tarayıcısında ızgara görünümünde bakabilirsiniz. Daha fazla gönderi görüntülemek için web sayfasının altındaki “Daha fazla yükle” düğmesini tıklamanız yeterlidir.

Daha ilginç ipuçları için Instagram kategorimizi kontrol edin.

Yorum yapın