İnstagram Şifre Girmeden Beğeni Hilesi – %100 Ücretsiz

İnstagram Şifre Girmeden Beğeni almaya hazır mısın? İnstagram beğenileri yıllar içinde giderek daha popüler hale geldiğinde, ücretsiz İnstagram beğenileri almak için birçok site var. Ancak çoğu, İnstagram şifrelerinizi gerektirir. Bunları asla kullanmamalısınız çünkü sitelerin kişisel bilgilerinizi çalması ve kişisel bilgilerinizi üçüncü bir tarafa satması gibi büyük bir risk vardır. Üstelik izinsiz olarak İnstagram’ınızda yasa dışı davranışlarda bulunmak için şifreleri kaydedebilir ve bu da İnstagram hesaplarınızı bozabilir.

İnstagram şifre girmeden ücretsiz beğeni elde etmek için daha iyi bir yer var mı? Evet!

Çevrimiçi birçok ürünün kullanıcı deneyimine göre, şifre ile giriş yapmadan ücretsiz İnstagram beğeni hilesi almanıza yardımcı olacak en iyi 7 ücretsiz siteyi listeledim.

Bu makale, yalnızca ücretsiz Instagram beğenileri almak için 7 site önermektedir. Bunlar Followers Gallery, Mr.Insta, Famoid ve Socialboosts’tur. İlk olarak, genel durumlarını tabloda görelim. Ve bunların detayları daha sonra tanıtılacaktır.

İnstagram Şifre Girmeden Beğeni Hilesi

 1. Followers Gallery – Şifre Olmadan Instagram Beğeni Almak için En İyi Uygulama.
 2. GetInsta – Şifre Olmadan Ücretsiz Instagram Takipçisi ve Beğeni Alın.
 3. InstaBox – Giriş Yapmadan Ücretsiz IG Beğenileri Alın.
 4. InsBottle – Giriş Olmadan Hızlı Instagram Beğenileri.
 5. Mr.Insta – Aylık Parola Olmadan Instagram Beğenileri Alın.
 6. Famoid – Giriş Yapmadan Ücretsiz Beğeni Kazanan Popüler Site(Şifresiz).
 7. Socialboosts – Kolayca Şifre Olmadan Instagram Beğenileri Alın.

Followers Gallery

Şifresiz ücretsiz Instagram beğenileri/takipçileri almak söz konusu olduğunda, bir Instagram beğeni uygulamasını görmezden gelemeyiz-Giriş yapmadan ücretsiz Instagram beğenilerini artırmak için en iyi uygulama olan Followers Gallery. Takipçi Galerisi, şifre gerektirmeyeceklerini garanti eder. Bunun yerine gerekli olan ücretsiz Instagram beğenilerini alabilirsiniz. Aşağıdaki özellikler için çok övülmüştür:

Neden Followers Gallery?

Sınırsız ücretsiz

Followers Gallery, ekstra bir kuruş istemeden ücretsiz Instagram beğenisi verme sözünü yerine getiren yetkili uygulamadır. Takipçiler Galerisi’nde sınırsız ücretsiz beğeni ve takipçi alabilirsiniz, diğerleri ise her gün ücretsiz beğeni ve takipçi sayısını sınırlar.

Yüksek kaliteli beğeniler
Takipçiler Galerisi, yalnızca gerçek ve aktif kullanıcılardan beğeniler sunar. Kullanıcıların beslemelerini ve gönderilerini kontrol ederek, Takipçiler Galerisi’nin kaliteli beğeniler ve takipçiler gönderdiğini kolayca bulabilirsiniz.

Anında teslimat
Takipçi Galerisi, tüm Instagram beğenilerini 24 saat içinde alacağınızı garanti eder.

Güvenli ve temiz
Takipçi Galerisi, kısa sürede çok sayıda beğeni vermek yerine, beğenileri organik ve makul bir şekilde gönderir.

Şifresiz İnstagram Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır?

Şifre sormadan ücretsiz Instagram takipçisi almak için bu kullanışlı Instagram takipçi ve beğeni jeneratörünü kullanmak çok kolay . Aslında, giriş yapmadan aynı anda Instagram takipçilerini artırabilirsiniz . Gelelim ücretsiz Insta takipçileri ve beğenilerine nasıl ulaşılacağı:

Adım 1: Takipçi Galerisi’ni indirin ve bir hesap için kaydolun.
Adım 2: Instagram hesabınızı yalnızca bir kullanıcı adıyla ekleyin. Giriş yaptıktan sonra anında bir miktar para alacaksınız.
Adım 3: Ücretsiz jeton kazanmak için ilgilendiğiniz gönderileri beğenin veya hesapları takip edin.
Adım 4: Yükseltmek istediğiniz hesabı seçin ve bu paralarla bir beğeni siparişi verin. Beğenilerin yanı sıra, Takipçiler Galerisi , giriş yapmadan ücretsiz Instagram takipçisi edinmenize de olanak tanır. Takipçi almak için sipariş vermek için jetonları ödeyebilirsiniz.

GetInsta – Şifre Olmadan Ücretsiz Instagram Takipçisi ve Beğeni

GetInsta, Android(GetInsta), iOS(Getinsup) ve PC(GetInsta) üzerinde kullanılabilen, oldukça onaylanmış bir Instagram benzeri jeneratördür. Deneyimli bir ekip tarafından geliştirildiğinden, sadece giriş yapmadan ücretsiz Instagram beğenileri kazanmakla kalmaz, aynı zamanda şifre veya ödeme detayları gibi diğer hassas bilgiler olmadan Instagram’da ücretsiz takipçi kazanırsınız.

Ana Özellikler

 • Sadece bir kullanıcı adı ve bir e-posta adresi ile kayıt olabilirsiniz.
 • Bir GetInsta hesabı, beğeni ve takipçi kazanmak için 5 IG hesabını yönetebilir.
 • Her kullanıcının giriş yapmadan sınırsız ücretsiz Instagram beğenisi / takipçisi kazanmasına izin verilir.

InstaBox – Giriş Yapmadan Ücretsiz İnstagram Beğenileri

Bu, iOS kullanıcıları için özelleşmiş bir Instagram beğeni uygulamasıdır. Bir öncekiyle aynı InstaBox, kullanıcılarının şifre sormadan ücretsiz Instagram takipçilerini artırmalarını sağlıyor. Bunun dışında hızlı teslimat ve otantik beğeniler için de popülerdir.

Ana Özellikler

 • Uygulamada bir araya gelen çok sayıda IG kullanıcısını kendine çekerek organik bir Instagram topluluğu kurdu.
 • 24 saat içinde profilinize gelen Instagram takipçi ve beğenilerini görebilirsiniz.
 • Gizlilik güvenliğinize zarar verecek reklamları ve anketleri yoktur.

InsBottle – Giriş Yapmadan Hızlı Instagram Beğeni Hilesi

Bu, Instagramcıların giriş yapmadan ücretsiz Instagram beğenileri almaları için oldukça verimli olan doğrulanmış bir IG beğenisidir. Lansmanından bu yana, iOS IG kullanıcılarının güvenli ve gerçek Instagram beğenilerini ve takipçilerini artırmalarına yardımcı olmak için her zaman yüksek kaliteli hizmetler sundu.

Ana Özellikler

 • Deneyimli bir Araştırma ve Geliştirme ekibi tarafından geliştirilen güvenilir bir Instagram beğeni uygulamasıdır.
 • Alanınızdaki yüksek etkileşimli kullanıcıları hedeflemek için ileri teknolojiyi benimser.
 • 7/24 müşteri hizmetlerini destekler.
 • Sadece IG beğenileri değil, InsBottle Instagram takipçileri de sağlıyor.

Mr.Insta – Parola Olmadan İnstagram Beğenileri Alın

Giriş yapmadan ücretsiz İnstagram beğenilerini artırmanın bir başka aracı olan Mr.Insta, aylık aboneliği ile ünlüdür. Ücretsiz deneme hariç tüm paketler aylık olarak teslim edilirken, Followers Gallery’nin ücretsiz deneme sürümü aylık abonelikleri desteklemektedir.

Her 12 saatte bir 20 ücretsiz beğeniyi etkinleştirebilirsiniz ve teslim süresi 12 saattir. Ayrıca şifre gerektirmez, bu yüzden dinlenmeyi kullanabilirsiniz.

Fiyat dışında, Mr.Insta, Instagram beğenilerini ve takipçilerini kesmek için iyi bir seçimdir. Fiyatları o kadar pahalı ki çoğu insan bunu karşılayamaz. Ayrıca, esas olarak ticari hesaplar için tasarlanmış daha yüksek bir fiyatla daha yüksek bir hedef kitle sunarlar.

Famoid – Giriş Yapmadan Ücretsiz Beğeni (Şifresiz)

Başka bir tanınmış web sitesi var, Famoid. Bir çok ücretsiz instagram takipçisini şifre sormadan arttırabilirsiniz . Bunun nedeni, Famiod’da giriş yapmadan ücretsiz Instagram beğeni hilesi sunan ücretsiz bir insta.net olmasıdır. İşte bunun ana özellikleri. Bu site iyi Instagram beğenileri satıyor ve her yeni gelen için (sadece bir kez) giriş yapmadan 25 ücretsiz Instagram takipçisi sunuyor.

 • Teslimat süresi o kadar hızlı ki 10-15 dakika içinde ücretsiz beğeniler alacaksınız.
 • Ücretsiz denemeyi 24 saatte bir kullanabilirsiniz.
 • Yalnızca kullanıcı adı ve e-posta adresi gereklidir.
 • Sahte İnstagram beğenileri göndermeleri hala tartışmalı, ancak ücretsiz deneme kabul edilebilir.

Şifresiz İnstagram Ücretsiz Beğeni Nasıl Alınır?

Kullanıcı adınızı girin ve formdaki gerekli alanları doldurun. Son olarak, e-posta adresinize bir onay e-postası gönderilecektir. İşlemi onayladığınızda sipariş hemen başlayacaktır.

Socialboosts – Kolayca Şifre Olmadan İnstagram Beğeni

Socialboosts, benzer hesaplardan hedef kitlenizle aktif olarak etkileşime girer. Her şey haftalık olarak izlenir ve gözden geçirilir.

Instagram büyüme uzmanları uygulamalı Pazarlamacılardır. Hesabınızı yönetecek, stratejiler oluşturacak, kampanyaları optimize edecek ve sonuçları analiz edecekler.

Socialboosts, şifresiz ücretsiz Instagram takipçilerinin yanı sıra , kullanıcıların 1000 ücretsiz Instagram beğenisi denemesini kolayca kazanmalarını sağlar.

Socialboosts’ta Şifresiz İnstagram Beğeni Nasıl Alınır?

Adım 1: Fotoğrafınızın bağlantılarını kopyalayıp yapıştırın.
Adım 2: Gönder’e tıklayın ve istediğiniz paketi seçin.
Adım 3: Ücretsiz beğeniler almak için görevler yapın.

Tamamlandı!

Bu 7 site ile şifresiz kolayca ücretsiz Instagram beğenisi alabilirsiniz. Kesinlikle, Takipçi Galerisi, yüksek kaliteli Instagram beğenileri ve garantili güvenliği nedeniyle en iyi seçiminizdir. Ne için bekliyorsun? Şimdi Takipçiler Galerisi’nde Instagram’daki etkileşiminizi artırmak için şifre sormadan ücretsiz Instagram beğenileri alın!

Yorum yapın