İnstagram Story İzleyip Görünmeme [Gizlice hikayeye bakmak]

İnstagram Story İzleyip Görünmemek mümkün mü? Tabi ki! Bununla ilgili İnstagram gizli hikayeye bakmanın 3 yöntemini sizlere anlatıyorum.

İnstagram’da gizlice hikayeye bakmak

İnstagram Hikayelerini görüntülerken, hikayeyi yayınlayan kullanıcının onu kimin görüntülediğini görebileceğini unutmamak önemlidir. Genel olarak konuşursak, bu bir soruna neden olmaz, ancak birinin İnstagram Hikayelerini gizlice görüntülemek istediğiniz bir zaman olabilir.

Her yöntemin farklı derecelerde başarıya sahip olmasına rağmen, posterin siz olduğunuzu bilmeden hikayeleri görüntülemenin birkaç farklı yolu vardır.

İnstagram Story İzleyip Görünmeme Nasıl Yapılır?

Sizler için İnstagram hikayelerini izleyip görünmemeyi sağlayan 3 + 1 bonus yöntem hazırladım. Dilediğinizi kullanın!

  1. Anonim bir Instagram hesabı kullanın
  2. Uçak modunu kullanın
  3. Üçüncü taraf bir uygulama veya site kullanın
  4. ve bir Bonus!

1. Sahte İnstagram hesabı ile hikaye izleme

Birinin Instagram Hikayelerini anonim olarak görüntülemenin belki de en iyi yolu, sizin otomatik olarak tanımlanamayan bir Instagram hesabı kullanmaktır.

Zaten ayarlanmış başka bir hesabınız varsa, Instagram’da hesabı eklemek ve birisinin Instagram Hikayelerini bilmeden görmek istediğinizde ikisi arasında geçiş yapmak kadar kolaydır.

2. Gizli story izlemek için uçak modu

Birine dokunmadan önce mobil cihazınızın uçak modunun etkin olduğundan emin olarak birinin Instagram Hikayelerini anonim olarak görüntülemek mümkündür. Instagram, güvenilir bir Wi-Fi veya veri bağlantınız olmadığında bile anında görüntülemeyi sağlamak için birkaç hikayeyi otomatik olarak önceden yüklediğinden, teorik olarak bir tanesini görünmeden görüntüleyebilirsiniz.

Bunu denemek için Instagram uygulamasında hesabın profilini açmanız ve ardından etkinleştirmeniz gerekir.
Uçak modu!
Uygulamaya geri dönmeden ve kullanıcının hikayelerine dokunmadan önce cihazınızda.

Ancak, söz konusu kullanıcı art arda birçok hikaye yayınladıysa, uygulama muhtemelen hepsini önceden yüklememiş olacak ve bu nedenle hepsi uçak modunda görüntülenemeyecek.

3. İnstagram gizli hikaye görme uygulaması ve siteleri

Giriş yapmanıza gerek kalmadan birinin Instagram Hikayelerini anonim olarak görüntülemenize olanak tanıdığını iddia eden bir dizi üçüncü taraf uygulama ve web sitesi vardır. Bu sitelerin çoğu özellikle güvenli değildir ve bazıları çalışmaz, bu nedenle kendi takdirine bağlı olarak kullanırlar.

Yine de bir tane kullanmak istiyorsanız, yaptığımız bir testte InstaStories web sitesi, kullanıcıya bir görünüm bildirmeden bir genel hesabın hikayelerini başarıyla görüntüledi. Bir hesabın hikayelerini görüntülemek için sitenin ana sayfasına bir hesap tanıtıcı girmeniz yeterlidir. Sitenin yalnızca herkese açık hesaplar için çalıştığını ve özel bir hesabın hikayelerine erişemeyeceğini unutmayın.

Bonus! İnstagram Hikayesine Baktığınızı Görmesin!

Yöntem: Sonraki Instagram Hikayesine tıklayın ve geri kaydırın
Bu yöntem, farklı kullanıcıların Hikayeleri arasında geçiş yapmanızı sağlayan arayüzden yararlanır. Alttaki görselden anlayabilirsiniz.

instagram story izleyip görünmeme

Yapmanız gerekenler:

  • Feed’inizde Gizlice Hikayesini görüntülemek istediğiniz profili bulun ve hemen yanındaki profile tıklayın.
    Duraklatmak için Hikayeye dokunun ve ardından görüntülemek istediğiniz Hikaye yönünde yavaşça ve dikkatli bir şekilde kaydırın. Bir 3B kutunun bitişik tarafında gibi görünecektir.
  • Tamamen kaydırmamaya dikkat edin, çünkü yaparsanız, kullanıcı onu görüntülediğinizi görecektir.
  • Bu yöntemin en büyük dezavantajı, o profilin beslemesinde yalnızca ilk Hikayeyi görüntüleyebilmeniz ve videoları izleyemeyecek olmanızdır. Başka bir sorun da, yanlışlıkla tüm yolu kaydırmanın kolay olabilmesidir – ve o zaman tüm egzersiz boşuna olacaktır. Ayrıca, bir IG hikayesinin ekran görüntüsünü alma aşamasına gelmenize bile izin vermez.

Daha fazla İnstagram yöntemleri için kategorimize göz atın > İnstagram

Yorum yapın