Snapchat Haritada Snap Gözükmüyor

Snap Haritası Neden Çalışmıyor: Snap haritası her sezon, festival, etkinlik vb. için sürekli değişen güncellemeleriyle bizi her zaman şaşırtıyor. Uygulamayı kullanırken, kullanıcılar birçok kişinin “Snapchat Haritada Snap neden görünmüyor?” diye düşünmesine neden olan bir sorunla karşı karşıya kalıyor. Bu makale, Snap Haritası Neden Çalışmıyor ve düzeltmelerinin neler olduğu hakkında her şeyi size bildirecektir.

Snapchat Harita Yapısı

2017 yılında Snapchat, Snap Map konseptini ortaya attı. Bu özellik, tüketicilere benzersiz bir deneyim sunmak için 2017 yılında eklenmiştir. Snap Map’te spor aktiviteleri, şenlikler, haberler ve daha fazlası dahil olmak üzere dünyanın her yerinden Snap Map’e katkıda bulunan Snaps’i görebilirsiniz. Siz ve arkadaşlarınız da yakın çevrenizde neler olup bittiğini görmek için yerlerini paylaşabilirsiniz.

Snapchat Haritası Neden Çalışmıyor?

Snap Map, Snap Map’e gönderilen konumdaki Snap’leri görüntülemenizi sağlar. Ayrıca konumu arkadaşınızla paylaşabilir ve konumdaki durumlarını görebilirsiniz. Hikayeler, Arkadaşlar, Snap, vb. bulabilirsiniz. Ancak birçok kullanıcı, Snap haritalarının düzgün çalışmadığı Snap Maps ile ilgili sorunlarla karşı karşıyadır. Snap Maps ile ilgili olarak Snapmap’in en son görülme zamanının çalışmaması, Arkadaşların snap haritasında görünmemesi, Snap Map’de konum durumunun güncellenmemesi gibi birçok sorun rapor edildi.

Son görülme durumu, Snap Haritasında güncellenmiyor. Snap haritaları, kişinin en son 4 saat önce görüldüğünü, bir dakika önce çevrimiçi olduğunu ve bir snap gönderdiğini göstermeye devam ediyor. Bu, Snap Haritasındaki bir hatadır ve bu sorun nedeniyle kullanıcının en son gördüğü güncelleme değildir. Snap Haritalar ile ilgili olarak Snapmap’in en son görülme zamanının çalışmaması, Arkadaşların snap map’te görünmemesi gibi birçok sorun rapor edilmiştir. Konum durumu Snap Map’te güncellenmiyor. Son görülme durumu, Snap Haritasında güncellenmiyor. Snap haritaları, kişinin en son 4 saat önce görüldüğünü, bir dakika önce çevrimiçi olduğunu ve bir snap gönderdiğini göstermeye devam ediyor. Bu, Snap Haritasındaki bir hatadır ve bu sorun nedeniyle, kullanıcının en son gördüğü güncelleme güncellenmiyor ve snap map çalışmıyor.

Snapchat Haritada Snap Görünmüyor Sorunu Nasıl Düzeltilir?

Snap Haritam Neden Çalışmıyor İnsanlar Bu Gibi Soruları Artırıyor ve Snap Çalışmıyorken Snap Chat nasıl düzeltilir, aşağıda listelenen düzeltmeler şunlardır,

Düzeltme 1: Bekleyen güncellemeyi Snap Chat’e yüklediğinizden emin olun
Snap Chat, Uygulamaya yeni özellikler eklemeye ve güncellemeleri kullanarak Playstore veya App Store’da yayınlamaya devam ediyor. Düzgün çalışması için Uygulamayı sürekli olarak App Store’da bulunan en son sürüme güncellemelisiniz.

Düzeltme 2: Telefonu en son işletim sistemine güncellediğinizden emin olun
Telefonunuzun Android, iOS gibi eski bir Firmware OS sürümüne sahip olma ihtimali vardır. Uygulamaların birçok özelliği işletim sistemi uyumluluğuna bağlıdır. Daha eski bir işletim sistemine sahipseniz, lütfen uygulamayı en son sürüme güncelleyin.

Düzeltme 3: Sorunu Snap Chat’e bildirin
Snap Haritasına basın ve basılı tutun

‘Harita Sorunu Bildir’e dokunun

Karşılaştığınız sorun için bir seçenek belirleyin.

Snap Haritası Nasıl Devre Dışı Bırakılır?

Gerçek şu ki, Snap Map özelliğini basitçe devre dışı bırakamazsınız. Ancak Snapchat’teki ayarları değiştirebilirsiniz.

Snapchat Ayarları > Konumumu ayarla > Tercih ettiğiniz seçeneği seçin.

Kimsenin konumunuzu görmesini istemiyorsanız, Snapchat haritasında hayalet modunu seçmek en iyisidir. Bu, konumunuzu başkalarıyla paylaşmanızı engelleyecektir. Umarım artık Snapchat’te yaprakların ne anlama geldiğini biliyorsunuzdur! Bununla, bu makaleyi sonlandırıyoruz, Snapchat hakkında herhangi bir sorunuz varsa bu alanı takip edin.

Birinin Konumumuzu SnapMap’te Gördüğünü Bilebilir miyiz?

Bir kullanıcı bir Snapchat Harita durumu belirlemediği sürece, birileri bulundukları yere baktıysa Snapchat onlara bildirimde bulunmayacaktır.

Örneğin, bir bitmoji içiyorsa, spor yapıyorsa veya ek haritada başka bir şey yapıyorsa, kullanıcı Snap Haritasında bir durum ayarlamıştır. Bu statü ancak kişi fiziksel olarak bulunduğu yerde bulunduğu sürece geçerlidir. Kişi o konumdan ayrıldıktan sonra durum hemen kaldırılacaktır. Kullanıcı, o anda üzerine tıklarsanız, bitmojilerini görüntüleyip görüntülemediğinizi öğrenebilir. Bitmoji’leri normal görünüyorsa, yani genellikle olduğu gibi, bir Snap Map konumu belirlemediklerini ve konumlarını kontrol ettiğinizde size söylenmeyeceğini gösterir.

Yorum yapın