Site icon Cihad Sümbül

Tiktok Keşfet Etiketleri – Tiktok Keşfete Düşme Etiketleri

tiktok kesfet etiketleri

TikTok hashtag’lerle doludur, bu nedenle TikTok başarısı için en iyi etiketi bulmak zor olabilir. Hashtag’lerin diğer kullanıcıların nişinizi ve gönderilerinizin bağlamlarını anlamalarına yardımcı olduğu düşünüldüğünde , en ünlü TikTok etiketlerinden haberdar olmanız önemlidir.

En Çok Kullanılan Tiktok Etiketleri Hangileri?

İşte tüm zamanların en popüler TikTok hashtag’lerinden bazıları:

 1. #foryou
 2. #foryoupage
 3. #fyp
 4. #duet
 5. #TikTok
 6. #viral
 7. #TikTokindia
 8. #trending
 9. #comedy
 10. #funny

Bu liste en çok görüntülenen TikTok etiketlerini içeriyor olsa da , her bir hashtag’in sizin için uygun olduğu anlamına gelmez. TikTok başarısı için iyi hashtag’lerin nişinizle alakalı olanlar olduğunu hatırlamak önemlidir.

>>>> Özel içerik : Tiktok Keşfete Düşme Saatleri konumuzu okumanızı öneririm. <<<<<<

Tiktok Keşfete Düşme Etiketleri

Tiktok’ta %100 keşfete düşüren etiket diye bir şey yoktur. İçeriğiniz ile alakalı en iyi etiketi kullanmak vardır!

En iyi TikTok kullanıcılarının çoğu niş bir topluluğa aittir. Yemek, güzellik veya seyahat olsun, her niş kategoride yaygın olarak kullanılan hashtag’ler vardır. Örneğin niş konusu yemek olan bir TikTok kullanıcısı #foodie ve #foodTikTok gibi hashtag’ler kullanmalıdır. TikTok’ta görünürlüğünüzü daha da artırmak için nişinize daha spesifik hashtag’ler eklemelisiniz.

Örneğin, kek yapımıyla ilgili bir TikTok videosu , yiyecek nişi içindeki popüler TikTok hashtaglerini kullanmaya devam edebilir , ancak daha fazla izleyici çekmek için #caketok, #cakedecorating ve #baking’i de eklemelidir.

Ek olarak, çoğu TikTok trendinin beraberinde bir TikTok hashtag’i de vardır, bu nedenle popüler içeriği takip etmek ve zamanında kendi sürümünüzle yanıt vermek iyi bir fikirdir.

Eğitim içeriği için TikTok Etiketleri

TikTok yaratıcı içeriklerle dolu olsa da, öğrenmek için de iyi bir yerdir. Eğitici içerik bulmak veya oluşturmak istiyorsanız, içeriğinizin görülmesine yardımcı olmak için aşağıdaki TikTok hashtag’lerini kullanmayı düşünün.

 1. #testkitabı
 2. #öğrenme
 3. #edutok
 4. #bilgi
 5. #akılgücü
 6. #işipuçları
 7. #kariyerhedefleri
 8. #Eğitim
 9. #işipuçları

Komedi içeriği için TikTok Etiketleri

TikTok kullanıcıları eğlenmek ister ve komedi bunu yapmanın harika bir yoludur. Komik TikTok içeriğine odaklanıyorsanız, komedi içeriğiyle birlikte kullanılan en iyi TikTok hashtag’lerini bir araya getirdik.

 1. #komedi
 2. #özellikbu
 3. #özellik
 4. #eşek Şakası
 5. #15svines
 6. #trend
 7. #1minkomedi
 8. #blooper
 9. #1minaudition

Yemek ile ilgili içerik için TikTok Etiketleri

TikTok, ailelerin en sevdiği yemeklerden Michelin yıldızlı yemeklere kadar tarifleri paylaşmak ve öğrenmek için harika bir yerdir.

 1. #Tarifim
 2. #kolaytarif
 3. #yemektarifi
 4. #gizlitarifim
 5. #vegantarifi
 6. #tiktoktarifi
 7. #foodislove
 8. #sağlıklıyiyecek
 9. #yenitarif

Güzellik ve Makyaj içeriği için TikTok Etiketleri

TikTok, güzellik topluluğunu etkilemek için Instagram’a rakip oluyor. Son birkaç yılda birçok marka, TikTok yıldızlarının tavsiyeleri sayesinde herkesin bildiği gibi oldu – The Ordinary’i düşünün. Aşağıdaki güzellik TikTok hashtag’leri markanızın adını doğru kitleye ulaştıracaktır.

 1. #güzelliktüyoları
 2. #Güzellikipuçları
 3. #güzellikdolu
 4. #uyuyangüzel
 5. #doğalgüzellik
 6. #güzellik
 7. #beauty4charity
 8. #güzelcanavar
 9. #güzellikmeydanokuması
 10. #evgüzellik
 11. #güzelliğinigöster

Popüler Tiktok Etiketleri Nasıl Bulunur?

TikTok’ta gezinmek oldukça basittir; bu, TikTok için en iyi etiketlerini aramanın basit bir işlem olduğu anlamına gelir. TikTok’un benzersiz Sizin İçin Sayfası özelliği sayesinde, ilgi alanlarınıza uygun videoları görüntülemek için uygulamayı açmanız yeterlidir. Sizin İçin Sayfasını kaydırmak, beğendiğiniz videolar arasında yaygın olarak kullanılan hashtag’leri bulmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca her videonun altında bulunan hashtag’lere tıklayabilirsiniz; burada TikTok sizi bu hashtag’leri kullanan daha fazla video ve hashtag’lerin kazandığı görüntüleme sayısı sağlayan yeni bir sayfaya götürür.

Sizin İçin Sayfasını kaydırmak, yeni ve alakalı etkileyiciler bulmanın da harika bir yoludur. Kitlenizde yankı uyandıran popüler etkileyicileri bulmak, alakalı hashtag’leri bulmanıza yardımcı olabilir. Örneğin, genç erkek yetişkinleri hedeflemeye çalışıyorsanız, popüler erkek TikTok etkileyicilerinin kullandığı hashtag türlerini araştırmalısınız. Bu hashtag’ler, yalnızca Sizin İçin Sayfasında yer alma şansınızı artırmakla kalmaz, aynı zamanda sizi nişlere de maruz bırakır.

En iyi TikTok etiketlerini bulmanın bir başka kolay yolu da uygulamanın Keşfet Sayfasını kullanmaktır. Bu sayfa, her yerde kullanıcıların en iyi şekilde yararlandığı çeşitli trend hashtag’leri ve sesleri içerir. Bu sayfada ayrıca, kendi videolarınız için size ilham verebilecek, trend olan etiketleri kullanan TikTok videolarından örnekler de gösterilmektedir.

TikTok’ta hangi etiketleri kullanmalıyım?

TikTok etiket stratejinizin en fazla etkiye sahip olması için, nişiniz ve ilgili trend hashtag’lerinizle alakalı TikTok hashtag’lerini kullanmalısınız . Finans uzmanıysanız #FinTok veya #MoneyTok kullanmak isteyeceksiniz. TikTok’ta bir şef veya aşçıysanız, #FoodTok veya son zamanlarda trend olan #SalmonTok etiketini kullanmak isteyeceksiniz.

Trend olan hashtag’leri bulmak için TikTok Discovery sayfanızı kullanın.

Exit mobile version