Add Your Birthday İnstagram Ne Demek?

Add Your Birthday; İnstagram doğum günlerini eklemelerini istedikten sonra birçok kişi bir hata mesajı alıyor ve neler olduğu konusunda kafanız karıştıysa, tüm detayları aldık.

İnstagram, herkesin eğlenebileceği güvenli bir yer olmasını sağlamak için platforma yeni değişiklikler getiriyor. Korumak adına herkesin hoşuna gitmeyebilecek değişiklikleri de beraberinde getirmiştir.

Son zamanlarda, birkaç kullanıcı İnstagram doğum günlerini yazmalarını istediğinde bir hata mesajı aldıklarını ve bu nedenle hesaplarının devre dışı bırakıldığını ortaya çıkarmak için Twitter’a gitti.

Instagram’ın resmi sayfasında şu notlar yer alıyor: “Instagram’da seçtiğiniz doğum tarihi, Facebook hesabınızdaki tarihle eşleşmiyorsa bir hatayla karşılaşabilirsiniz. Daha sonra yaşınızı belirleme konusunda yardım almak için Bize Ulaşın istenecektir.”

Add Your Birthday Hatası

Birkaç kişi, doğum günlerini sisteme girdiklerinde, hesabı devre dışı bırakmadan önce beklenmeyen bir hata oluştuğunu belirtti.

Bu genellikle, kullanıcı, Facebook’unuzda sağlanan doğum günüyle eşleşmeyen bir doğum günü girdiğinde olur.
Instagram’ın resmi sayfasında şu notlar yer alıyor: “Instagram’da seçtiğiniz doğum tarihi, Facebook hesabınızdaki tarihle eşleşmiyorsa bir hatayla karşılaşabilirsiniz. Daha sonra yaşınızı belirleme konusunda yardım almak için Bize Ulaşın istenecektir.”

İnstagram Neden Doğum Günümü Soruyor?

Kafası karışanlar için bu, platformun getirdiği yeni bir değişiklik değil. Aslında Instagram’ı daha güvenli bir yer haline getirme konusunda tartışmalar olmuştu ve bu nedenle doğum gününüzü girmeniz isteniyordu.

Ağustos 2021’de Instagram, blog gönderilerinde bu haberi doğrulamıştı : “Bu bilgi, gençler için yeni güvenlik özellikleri oluşturmamıza ve doğru yaş grubuna doğru deneyimleri sunmamıza yardımcı oluyor.”

Blog gönderisinde ayrıca şunlar kaydedildi: “Son örnekler, yetişkinlerin kendilerini takip etmeyen 18 yaşından küçük kişilere mesaj göndermesini önlemek için Mart ayında yaptığımız değişiklikleri içeriyor ve geçen ay 16 yaşından küçük kişilere ait yeni hesapları varsayılan olarak varsayılan olarak kullanmaya başladık. özel bir ayar.

INSTAGRAM İLE NASIL İLETİŞİM KURULUR?

Kullanıcılar resmi sosyal medya kanallarından Instagram ile iletişime geçebilirler. Hesabı etiketleyerek sorunlarını tweetleyebilir veya çözüm almak için kişisel bir mesaj gönderebilirler.

Twitter üzerinden Instagram ile iletişime geçmek isterseniz, bunu onlara @Instagram veya @InstagramComms üzerinden mesaj göndererek yapabilirsiniz.

Yorum yapın