İnstagram PP Büyütme Nasıl Yapılır? – iPhone (2024 Güncellendi)

İnstagram’da birinin profil resmine daha yakından bakmak ister misiniz? Elbette, diğer herhangi bir uygulamada olduğu gibi yakınlaştırmak için iki parmağınızla sıkıştırabilirsiniz. Ancak bu hareket, İnstagram profil resimlerini veya resimlerin altındaki açıklamaları yakınlaştırmak için çalışmıyor. Bu yüzden deneyebileceğiniz iki basit numaramız var. İlki, iPhone’unuzdaki bir ayarı değiştirmeyi içerirken, diğeri ekran görüntüsü alıyor. iPhone’da İnstagram profil resimlerini nasıl yakınlaştıracağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

İnstagram’da profil resmini büyütmenin 2 püf noktası

1. iPhone’da Erişilebilirlik ayarını kullanın

  1. iPhone’unuzda Ayarlar uygulamasını açın .
  2. Erişilebilirlik‘e dokunun .
  3. Ardından, Yakınlaştır‘a (zoom) dokunun ve açın.

instagram pp büyütme iphone

Bir profil resmini yakınlaştırmak için İnstagram uygulamasına gidin ve üç parmağınızla iki kez hafifçe vurun.

iPhone’da Yakınlaştırmayı kullanma ipuçları

  • Yakınlaştırmak için üç parmağınızla çift dokunun.
  • Ekranda hareket etmek için üç parmağınızı sürükleyin.
  • Yakınlaştırmayı değiştirmek için üç parmağınızla çift dokunun ve sürükleyin.
  • Uzaklaştırma, bir bölge seçme (Tam ekran yakınlaştırma veya Pencere yakınlaştırma gibi), merceği yeniden boyutlandırma, bir filtre seçme (Ters, Gri Tonlamalı, Ters Gri Tonlamalı ve
  • Düşük Işık gibi) ve Göster/ Denetleyiciyi Gizle. Fotoğrafları ve videoları daha canlı bir şekilde görüntülemek için bu özelliklerden en iyi şekilde yararlanın.
  • Yakınlaştırmayı tamamen kapatmak istiyorsanız, Ayarlar → Erişilebilirlik → Yakınlaştır seçeneğine gidin ve kapatın.

2. iPhone’da ekran görüntüsü alma

iphone ekran görüntüsü alma

Yukarıdaki İnstagram profil resmini büyütme hilesinde, iPhone’unuzun ayarlarıyla oynamanız gerekiyor. Ancak bunu yapmak istemiyorsanız, aynı anda sağ taraftaki Yan düğmeye ve sol taraftaki Sesi Aç düğmesine basarak İnstagram feed’inizin ekran görüntüsünü alabilirsiniz.

Ardından, ekran görüntüsünü görüntülemek için Fotoğraflar uygulamasına gidin; bu noktada bir fotoğrafı yakınlaştırmak için iki parmağınızla sıkıştırabilirsiniz.

Tüm telefonlar için İnstagram Profil Resmi Büyütme yöntemini anlattığımız yazıya bakabilirsiniz.

2024 Instagram PP büyütme Programsız

Instagram Profil Resmi Görme Programsız

Instagram profil resmini programsız bir şekilde görüntülemek ve büyütmek için web sitesimizi kullanabilirsiniz. Bu yöntem, yabancı kullanıcılar arasında yaygın olarak kullanılmaktadır ve artık Türkiye’deki kullanıcılarımız için de etkili bir seçenektir. Instagram profil resmi büyütme sitesi, ergonomik bir tasarıma sahiptir ve tamamen ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Sınırsız sayıda kullanım için tasarlanmıştır, istediğiniz kadar profil fotoğrafını büyütebilirsiniz.

Fotoğrafınızı büyüttükten sonra, sağ tıklayarak profil fotoğrafını dilediğiniz gibi kaydedebilirsiniz. Herhangi bir profilin Instagram büyük profil resmine kolayca erişim sağlamak mümkündür. Instagram profil fotoğrafı görüntüleyici aracılığıyla profil resmini indirme işlemi de oldukça basittir.

Bu yöntemle, başka kullanıcıların profil resimlerini büyütüp detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm büyük profil resimleri bir tık uzaklığınızda!

Yorum yapın