İnstagram’da Fotoğraf Gizleme Nasıl Yapılır? – (Silmeden)

İnstagram’da Fotoğraf Gizleme; Uygulamayı ne amaçla kullanırsanız kullanın Instagram yayınınızı düzenlemek önemli olabilir, ancak seçilen fotoğrafları silmeden gizleyebileceğinizi biliyor muydunuz?

İnstagramda Fotoları Gizleme

İnstada foto gizleme işlemini anlatalım. Bu şekilde, fikrinizi değiştirirseniz veya yalnızca yeniden düzenlemek isterseniz, fotoğraflarınız geri yüklemeniz ve daha sonraki bir tarihte tekrar görüntülemeniz için hazır kalır. Bu, bir partnerden ayrıldıysanız ancak Instagram’daki tüm geçmişinizi silmek istemiyorsanız yardımcı olabilir .

Aynı zamanda, ilk kez alınan fotoğrafların yorumlarını ve beğenilerini kaybetmeyeceğiniz ve fotoğrafı feed’inize geri yüklerseniz tekrar görüneceği anlamına gelir.

Instagram’da fotoğrafları silmeden nasıl gizleyebilirim?

İnstagram'da Fotoğraf Gizleme

Tüm bunlar, 2017 yılında tanıtılan ancak pek çok kişinin henüz farkında olmadığı bir özellik olan arşivleme ile yapılıyor. Bu basit ama etkili araçtan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

  1. Instagram uygulamasını açın ve profilinize gidin.
  2. Gizlemek istediğiniz fotoğrafı veya fotoğrafları açın.
  3. Ekranınızın sağ üst köşesindeki üç noktaya dokunun.
  4. Açılır listeden ‘Arşivle’yi seçin.
  5. Bitti! Gönderi şimdi feed’inizden kaldırılacak.

Endişelenmeyin, bu gizli gönderileri görüntülemek ve kurtarmak da bir o kadar kolay, bu da onların keyfini çıkarmaya devam etmenize olanak tanıyor ve size özet akışınızla oynama esnekliği sağlıyor.

Arşivlenmiş gönderilerinizi bulmak için profilinize gidin ve sağ üstteki hamburger simgesine dokunun ve ‘Arşivle’yi seçin.

İlk olarak, bu size uygulamada paylaştığınız tüm Instagram hikayelerini gösterecek . Gizli gönderileri görmek için açılır düğmeye dokunun ve gönderi arşivini seçin. Burası aynı zamanda yayınlarınızı beslemenize geri yükleyebileceğiniz yerdir.

Bu kullanışlı ipucu, feed’iniz ve profiliniz üzerinde size daha fazla kontrol sağlamalıdır. Onunla oynayın ve mükemmel Instagram beslemenizi düzenlerken biraz eğlenin.

Daha fazla bilgi için instagram kategorimize göz atabilirsiniz.

Yorum yapın