ORC’nin sahibi kim? ORC anket şirketinin sahibi kim?

ORC Anket Sahibi Kim?

Mehmet Pösteki ve ORC Anket Şirketi

ORC Anket Şirketi ve sahibi Mehmet Pösteki, internet kullanıcıları arasında sıkça araştırılan konular arasında yer almaktadır. Anket şirketinin politikaları, Mehmet Pösteki’nin kimliği ve şirketin faaliyetleri, kamuoyu tarafından merak edilen konular arasındadır. Peki, ORC şirketi kimin, Mehmet Pösteki kimdir? İşte bilmeniz gerekenler:

  • ORC Anket Şirketi: ORC Anket Şirketi, sosyal araştırmalar, pazar araştırmaları ve kamuoyu yoklamaları gibi alanlarda faaliyet gösteren bir şirkettir. Türkiye’de ve uluslararası alanda çeşitli sektörler için veri toplamak amacıyla çeşitli anketler düzenlemektedir.
  • Mehmet Pösteki: Mehmet Pösteki, ORC Anket Şirketi’nin sahibidir. Ancak, onun hakkında daha fazla detaylı kişisel bilgiye ulaşmak zor olabilir, çünkü özel bir bireydir. Şirketi yönetme konusundaki deneyimi ile tanınmaktadır.

Daha fazla detaylı bilgi veya güncel durumu hakkında bilgi almak için doğrudan ORC Anket Şirketi’nin resmi kaynaklarına başvurmak önerilir.

Mehmet Pösteki Kimdir?

Mehmet-Posteki-Kimdir

Mehmet Pösteki, 22 yıldır kamuoyu araştırmalarında çalışan ve aynı zamanda ORC Araştırma Şirketi’nin genel müdürüdür. ORC şirketi resmi kayıtlarda kurucusu olarak Hayrettin Çakır’ı göstermektedir.

ORC anket şirketi hangi partlili? Orc araştırma hangi partiye yakın?

ORC Company, 2009 yılında kurulmuş olup Mehmet Pösteki, şirketin 13 yıldır genel müdürlüğünü yürütmektedir.

Seçim sürecinde yapılan araştırmalara karşı tepki alınması üzerine Mehmet Pösteki bir açıklama yapmış ve şu ifadelere yer vermiştir:

“Çalışmamızın, AK Parti’yi tatmin edecek sonuçlar içermediği için, bir genel merkez yöneticisi tarafından bilim ve etik kurallarına uymadığımız söylendi.”

Özellikle İYİ Parti’nin oylarını öne çıkarması nedeniyle, ORC Araştırma Şirketi sıkça gündeme gelmiştir.

Yorum yapın