TikTok ile Nasıl İletişime Geçilir?

Bazen bir şirketin e-postasını takip etmek zor olabilir. Web sitesine bilerek veya yanlışlıkla gömülmüş olsa da, doğru temas noktasını bulmak bir angarya olabilir ve başınızı ağrıtabilir.

Neyse ki TikTok, onunla iletişim kurabileceğiniz tüm farklı yollar konusunda açık sözlüdür; şirket, ulaşılabilecek birden fazla e-posta adresi ve çoğu kullanıcının günlük sorguları için bir geri bildirim formu sağlar.

Hem e-posta üzerinden hem de geri bildirim formunu kullanarak TikTok ile nasıl iletişim kuracağınız aşağıda açıklanmıştır.

TikTok’a nasıl mail gönderilir?

Tiktok’a mail göndermek istiyorsanız yazının devamını dikkatle okuyun.

Tiktok Mail Adresleri

tiktok mail adresleri

TikTok’a mail göndermek, özellikle sorgunuzu nereye yönlendirmek istediğinizi biliyorsanız, şirketi ele geçirmenin iyi bir yoludur. Bir içerik oluşturucuysanız ve içerik oluşturmanızla ilgili iş, reklam veya destek sorunlarını tartışmak istiyorsanız, TikTok ile e-posta yoluyla iletişim kurmak çoğunlukla yararlıdır.

Çoğu normal kullanıcı için, yanlış bir şey varsa ve uygulamaya erişemiyorsanız veya hesap sorunları yaşıyorsanız (örneğin hesabınızın askıya alınması gibi) TikTok’a yine de e-posta gönderebilirsiniz, ancak farklı bir yöntem kullanmanız önerilir. Bununla, e-posta adreslerinden hiçbiri sorgunuza uygun görünmüyorsa, geri bildirim formunu kullanarak (bir sonraki bölüme bakın) TikTok ile iletişime geçebilir veya uygulamanın ayarlarındaki  Sorun bildir seçeneğini kullanabilirsiniz.

İşte TikTok ile iletişim kurmak için kullanabileceğiniz e-posta adreslerinin bir listesi.

İçerik oluşturucu pazar yeri iletişim adresleri:

Genel adresler:

TikTok ile nasıl iletişim kurulur?

TikTok ile iletişim kurmak için uygulamadaki bir sorunu bildirebilir, TikTok geri bildirim formunu kullanabilir veya onlara [email protected] veya [email protected] aracılığıyla e-posta gönderebilirsiniz.

Uygulamada bir sorunla karşılaşırsanız, sorunu doğrudan uygulama üzerinden bildirebilirsiniz .

Uygulamada karşılaşabileceğiniz yaygın sorunlar arasında hesap sorunları, ses sorunları ve kilitlenme sorunları yer alır.

Bu ilgili sorunlardan herhangi biriyle karşılaşırsanız, uygulamadaki bir sorunu bildirerek TikTok ile iletişime geçebilirsiniz.

Ardından, paylaşacak geri bildiriminiz veya kurtarmak istediğiniz yasaklanmış bir hesap varsa, geri bildirim formunu kullanarak TikTok ile iletişime geçebilirsiniz.

Geri bildirim formu, e-posta adresinizi, bir açıklamayı ve isteğe bağlı bir eki belirtmenizi gerektirir.

Belirli bir sorununuz varsa, ekran görüntüsünü alıp ekleyebilirsiniz.

Son olarak, içerik oluşturucu pazarında sağlanan e-postaları kullanarak TikTok’a e-posta gönderebilirsiniz.

Yorum yapın