Birinin TikTok kullandığını nasıl anlarım? – Tiktok’ta Birini Bulma

TikTok her geçen gün popülaritesini kazanıyor ve TikTok’a video yükleyen çok sayıda sanatçı var. Aşağıdaki adımları takip ederek tiktokta kolayca birini bulabilirsiniz. Birini bularak takip etmek ve videolarını görmek gerçekten çok kolay. Bu yüzden aşağıda verilen adımları takip edin ve gitmeye hazırsınız.

Normal isimle arayıp bulma ve Rebher paylaşma özelliğini kullanarak kişiyi bulma olarak 2 yöntem var.

Tiktok’ta birini bulma adımları:

1. TikTok uygulamasını açın

Öncelikle cihazınızda üzerinde müzik notası olan siyah bir simge arayın. TikTok uygulamasının simgesidir. Uygulamayı android cihazınızda başlatmak için simgeye dokunmanız yeterlidir.

2. Arama kısmına dokunun

Şimdi TikTok uygulamasının ana sayfasının sol alt köşesinde bir büyüteç logosu göreceksiniz. TikTok’ta birini aramak için kullanılan logo. Tiktok uygulamasında birini bulmak için logoya dokunmanız yeterli.

3. Arama kutusuna kıklayın

En üstte bir arama kutusu göreceksiniz. TikTok uygulamasında birini aramak için kutuya dokunmanız yeterlidir. Tiktok QR kodunu tarayarak da tiktokta birisini ekleyebilirsiniz. Bunun için arama kutusunun hemen yanındaki kutu simgesine dokunmanız yeterlidir.

4. Aradığın kişinin adını yazın

Şimdi bulmak istediğiniz kişinin adını tik tok uygulamasına yazmaya başlayın. Arama kutusunun hemen altında öneri alacaksınız ve ardından en uygun öneriye dokunabilirsiniz.

5. Ara’ya tıklayın

Önerilerin hiçbiri kişinin adıyla eşleşmiyorsa, adı girebilir ve arama kutusunun sağ tarafında bulunan arama seçeneğine dokunabilirsiniz.

6. Profili arayın

Uygulamada aynı ada sahip tüm profiller size gösterilecektir. Aradığınız profile dokunabilir ve ayrıca profil adının sağ tarafında bulunan takip et düğmesine dokunabilirsiniz.

Son olarak, kişiyi takip ettikten sonra tüm güncellemelerini ve tiktok uygulamasında paylaştığı tüm videoları alacaksınız. Ayrıca istediğiniz zaman onları takip etmeyi bırakabilirsiniz.

Tiktok Rehberdeki Kişileri Bulma

Tiktok Kişi Bulma

Kişi listenizdekilerin Tiktok kullanıp kullanmadığını anlamayı aşağıda ki adımları izleyerek öğrenebilirsiniz.

  1. TikTok profil sayfanıza gidin.
  2. Ekranınızın sol üst köşesindeki kullanıcı simgesine tıklayın.
  3. Telefonunuzun adres defterinden TikTok kullanıcılarını bulmak istiyorsanız, Kişi bul seçeneğine basın.
  4. Şimdi telefonunuzun kişilerine erişim izni vermeniz gerekiyor.
  5. Bunu yaptığınızda, kişilerinizden kimlerin TikTok hesabı olduğunu göreceksiniz.
  6. TikTok’ta takip etmeye başlamak istediğiniz kullanıcının adının yanındaki Takip Et düğmesine dokunun. Büyük olasılıkla, kullanıcılar onları takip etmeye başladığınızı fark ettiğinde sizi geri takip edeceklerdir.
  7. Ayrıca, Arkadaş bul bölümünde diğer kişilerin TikCode’unu taramak ve profillerini kontrol etmek veya onları takip etmeye başlamak için QR tarayıcıyı kullanabileceğinizi unutmayın.

Umarım bu rehber yardımcı olmuştur ve TikTok’taki kişi listenizden arkadaş bulabilmişsinizdir. Yorumlarınızı aşağıya bırakın!

Yorum yapın