Bitay Hesabı Nasıl Kapatılır? – Bitay Hesap Silme Adımları

Bitay, kripto para sektöründe faaliyet gösteren bir Türk şirketidir. Bitay hesabının kapatılmasıyla ilgili birçok kullanıcıdan şikayet alıyoruz. Bitay hesabı kapatmak ve tamamen silmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

“2018 yılında kurulan ve ilk faaliyetlerine Teknopark İstanbul’da başlayan Bitay Teknoloji, kripto para birimleri alanında teknolojik ve yerli çözümler üretme vizyonuyla faaliyetlerine devam ediyor. Bitay Teknoloji olarak kendi yazılım şirketimiz Türknivest ve Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından görevlendirilen 2 akademisyen ve 1 uzman tarafından yazılan borsamız incelenmiş ve gelişmesine katkıda bulunmuş; Kripto para alanında sunduğu teknik, finansal ve ticari yeteneklerle araştırma ve geliştirme çalışmaları ile son teknolojiye sahip olurken, aynı zamanda ülke ekonomisine değer katma potansiyeli nedeniyle devlet desteğine de uygundur.”

Bitay hesabı nasıl kapatılır?

 

Bitay hesabı nasıl tamamen kapatılır bahsedelim.

Kullanıcı hesabı yönetimi ekranında hesabınızı kapatma seçeneği yoktur. Bunun yerine, destek sayfasında bir hesap kapatma talebi almayı tercih ettiler.

Hesap silme linkine giriş yapmanız gerekiyor. Bu yüzden aşağıdaki linki kullanın.

  • https://www.bitay.com/submit-request
  • Talebinizin konusu olarak “Kullanıcı hesabı yardımı” seçeneğini seçin.
  • Daha sonra talep tipi “Hesabımı kapatmak istiyorum“.
  • Son olarak, TC kimlik numaranızı, kayıtlı cep telefonu numaranızı ve e-posta adresinizi mesaja ekleyerek talebinizi destek ekibine gönderin.

hepsi bu kadar.

Bitay Hesabı ne kadar sürede kapatılır?

Sorulara ortalama 24 saat içinde cevap verilmektedir. Hesabınızda herhangi bir engel yoksa bu süre içerisinde hesabınız kapatılacaktır.

Bitay hesap kapatma süreci ile ilgili sorularınızı yorum bırakarak bize iletebilirsiniz.

Yorum yapın