Sitem Kaçıncı Sırada: 24 Saat Güncel Sıra Bulucu

Sitem kaçıncı sırada sorusu her website sahibinin merak ettiği bir soru. Bir çok kelime analiz aracı var. Sitem Google Aramasında Kaçıncı Sırada en doğru sıra bulucu sayfaları ve uygulamaları sizlere aktaracağım.

Sıra Bulucu: Ortalama Konum Verileri

Sitem kaçıncı sırada aslında genel bir aramadır. Algoritmik güncellemeler, yerelleştirme ve kişiselleştirme nedeniyle, bir dizi zaman ve konumdaki anahtar kelimeler için ortalama Google web sitesi sıralamanızı bilmek, sitenizin belirli bir zamanda ve belirli bir konumdaki anahtar kelimeler için tam olarak nerede sıralandığını bilmekten daha değerlidir.

Sıra bulucu ile sitenizin hangi anahtar kelimeler için Google sıralaması olduğunu ve bu anahtar kelimelerin her biri için arama sonuçlarındaki ortalama konumunu ücretsiz, hızlı, doğru ve kapsamlı olan Google Arama Konsolu aracılığıyla kontrol edebilirsiniz.

Sitem Google’da Kaçıncı Sırada?

Sitem Google’da kaçıncı öğrenmek için en doğru kaynak, Google Search Console verileri içinde sağlanmaktadır. Web sitemin google’da nerede sıralandığını bilmek ister misiniz? Kolay ve ücretsizdir. Google’ın Arama Konsolunu kullanmanıza yardımcı olacak bu talimatları uygulamanız yeterlidir.

Google Search Console‘da oturum açın .
Web sitenizin adını tıklayın (veya henüz yapmadıysanız ‘Site Ekle’yi tıklayın).
‘Performans’ı (sol taraftaki kenar çubuğunda)’ tıklayın.
Not: Search Console’da gösterilen gösterimler, tıklamalar ve TO sayıları, kesin sayılardan ziyade yaklaşık değerlerdir. Ayrıca, teknik özellikler ve hesaplanan sayılar ile kullanıma sunulan veriler arasındaki gecikme süresi nedeniyle Google Analytics’te görüntülenen verilerden farklı olabilirler.

Sıra Bulucu

Sıra bulucu yazılımlar ile sitem Google’da kaçıncı sırada rahatlıkla görebilirim. Google Search Console dışında sürekli güncel sıralama takibi yapabileceğiniz çevrimiçi yazılımların olduğu web siteleri aşağıdadır. Dilerseniz siteniz kaçıncı sırada test edebilirsiniz.

  • https://ahrefs.com/keyword-rank-checker
  • https://whatsmyserp.com/serp-check

Yorum yapın